صدای همکار Voice of Employee فرایند جمع آوری نظرات، شکایات و پیشنهادات کارکنان دربارۀ تجربه و رضایت آنها از محل کار  است. هدف این محصول افزایش و بهبود رضایت فردی و کلی کارکنان از سازمان است. صدای کارمند عامل کلیدی در ارتباطات داخلی است؛ سازمان با انجام نظرسنجی و دریافت پشنهادات و انتقادات از کارکنان می‌تواند باعث افزایش تعهد کارکنان و در نهایت کارایی خود شود. همچنین کارکنان می‌توانند برای بیان نیازمندی‌ها و مشکلاتشان از این طریق به صورت مستقیم در مرحله اول با منابع انسانی شرکت، سپس منابع انسانی گروه و در نهایت نماینده گروه ارتباط برقرار کنند.

تجزیه و تحلیل اطلاعات صدای همکار می‌تواند یک مزیت بزرگ برای هر کسب و کاری باشد. امروزه  اغلب شرکت‌ها بر روی مشتری تمرکز می‌کنند، اما با صدای همکار، می‌توان علاوه بر ارتقاء سطح رضایتمندی کارمندان، باعث بهبود تجربه مشتری در مواجهه با سازمان شد.

اثربخشی صدای همکار به اشتراک‌گذاری مؤثر اطلاعات بستگی دارد. صدای آگاهانه کارکنان مطمئناً سطح مشارکت کارکنان را افزایش می‌دهد. اعتماد به مدیریت می‌تواند باعث افزایش تعهد کارکنان شود. پیامدهای اتخاذ رویکرد صدای آگاهانه کارکنان در ارتباطات داخلی قابل توجه و دلیلی بر درک ارزش ارتباطات است.

قابلیت‌های کلیدی:

مزیت‌های رقابتی گلرنگ سیستم

مزیت‌های صدای همکار:

فرآیند کار:

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها